Protex Norge AS

Eggavegen 20
7380 Ålen
Norge
Finn på kart

Tlf: +47 72 40 51 00

Mail: post@protex.no

Lurer du på noe, ta gjerne en kikk på våre ofte stilte spørsmål eller kontakt oss.

Ta gjerne kontakt via vårt kontaktskjema

Kryss gjerne av på det alternativet som gjelder deg, så kan vi gi deg et bedre svar på din henvendelse.
Margrethe Protex AS

Margrethe Engan Gjære
Daglig leder

Tlf: +47 72 40 51 00
Mob: +47 414 48 754
E-post: margrethe@protex.no

Jens i Protex AS

Jens C. Hernes
Styreleder, Protex AS

Mob: +47 971 28 149
E-post: jens@protex.no

Marit Protex AS

Marit Nordgård Hagen
Digital markedsfører

Mob: +47 959 75 390
E-post: marit@protex.no

Lillian Protex AS

Lillian Erlien
Kundeansvarlig

Tlf: +47 72 40 51 00
Mob: +47 951 21 464
E-post: lillian@protex.no

Gunhild Protex AS

Gunhild Engan
Forretningsutvikler

Mob: +47 982 49 490
E-post: gunhild@protex.no

David Protex AS

David Engan
Protex grunnleggeren

Mob: +47 414 48 754
E-post: david@protex.no

Protex Balti AS

Akadeemia tee 33
12618 Tallinn
Estland
Finn på kart

Telefon: + 372 671 0720

Mail: protexbalti@protex.no

Kontakt Protex Balti

Helena Protex Balti

Helena Almquist
Managing director

Phone: +372 530 56 470
E-mail: helena@protex.no

Jana Protex Balti

Jana Bogmatser
Chief Financial Officer (CFO)

Phone: +372 5663 1320
E-mail: 
jana.bogmatser@protex.no

Linda Männik
Head of sales department

Phone: +372 5689 1233
E-mail: linda@protex.no

irina ansatt i protex balti

Irina Metsik
Production manager

Phone: +372 503 3653
E-mail: irina@protex.no